Výrobní Dělník

OPERÁTOR/KA VÝROBY - nové podmínky !!

Náplň práce:

- manuální práce na výrobních linkách

- kontrola vlastní práce a zodpovědnost za kompletnost vybavení výrobku všemi náležitostmi (datum, číslo šarže a pod.)

- další práce související s pozicí

Požadujeme:

- pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

- aktivní přístup k práci

- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (potravinářský průkaz)

Nabízíme:

- zajímavou práci v rozvíjející se společnosti

- mzda odpovídající dané pozici

- týden dovolené navíc

- stravenky v hodnotě 140,- Kč / den

- slevu 50 % na firemní výrobky

- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu, 12hodinové směny, krátké a dlouhé týdny

NÁSTUP: IHNED

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici pošlete svůj životopis na personální oddělení

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 1 měsíce od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti McBride Czech, a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.
Děkujeme.